گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

صندلی اداری یکی از پرکاربردترین وسایل اداری است که در اشکال مختلف تولید و روانه بازار می‌شود که این پایه‌ها بسیار مدرن و شیک هستند.

 

پایه صندلی اداری رابطه مستقیم با مدت زمان مصرف و طول عمر مفید صندلی دارد، زیرا در صورت استاندارد نبودن پایه، جک صندلی نیز فرسوده خواهد شد و صندلی قابل استفاده نمی‌شود.

 

ایه‌های صندلی تولید شده در شرکت تکنو (تکنولگز) قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.

 

از آنجایی که این صندلی‌ها مدام در حال استفاده هستند، باید دارای مقاومت زیادی باشند که در صورت استفاده افراد سنگین دچار خرابی و فرسودگی سریع نشوند.

 

در بیشتر مواقع شما می‌توانید صندلی خود را با یک پایه دیگر تعویض نمایید و  صندلی  خود را به یک صندلی جدید تبدیل کنید.

 

پایه‌های صندلی به دو قسمت پلاستیکی و فلزی تقسیم می‌شوند که نوع فلزی آن استحکام زیادی دارد. پایه‌های صندلی اداری شرکت تکنو (تکنولگز) حتی در صورت استفاده طولانی مدت زنگ نمی‌زنند.

 

پایه‌های تولید شده صندلی اداری در نوع استیل و آهن مرغوب در شرکت تکنو ( تکنولگز) تولید می‌شوند و  این پایه‌های فلزی دارای دوام و استحکام و کیفیت بسیار بالایی هستند. این صندلی‌های مدرن به سبک اروپایی بسیار ساخته شده‌اند.  

 

این صندلی‌ها علاوه بر کاربردی بودن در ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی در کلنیک‌ها، بیمارستان‌ها، دفاتر مهندسی، دانشگاه‌ها و مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند که از صندلی‌های استاندارد پایه فلزی کوچک، برای میز کارمندان و صندلی‌های بزرگ برای میز مدیریت استفاده می‌شود.

 

اگر پایه فلزی صندلی مناسب نباشد و طبق اصول و استاندارهای لازم ساخته نشده باشد، صندلی دچار لغزش و ناپایداری می‌شود.

 

شرکت تولیدی صنعتی  تکنو (تکنولگز) به تولیدکنندگان صندلی‌های پایه فلزی اداری و سازندگان مبل پیشنهاد می‌کند شرکتی را برای محصولات خود انتخاب کنند که دارای استانداردهای لازم برای تولید کالا  باشد از مرغوب‌ترین مواد برای تولید پایه‌های فلزی با کیفیت استفاده کند.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو