گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

راه اندازی یک شرکت تولیدی خوب نیازمند داشتن اطلاعات و دانش کافی است، چرا که دنیای امروز دنیای رقابتی است و اصولاً شرکت‌های در این رقابت برنده هستند که با علم و آگاهی به صورت حرفه‌ای شروع به فعالیت کنند.

 

اولین نکته‌ای که در حرفه‌ای بودن یک شرکت مورد توجه قرار می‌گیرد، شناسایی دقیق بازار و کسب اطلاعات از محصولات رقابتی است. چگونگی برند شدن و استانداردسازی محصولات نیز بسیار مهم است.

 

شرکت تولیدی صنعتی تکنو تکنولگز تولید کننده ابزار یراق به صورت حرفه‌ای است .این شرکت با  بکارگیری بهترین متخصصان و مهندسان صنعتی و بهره‌گیری از مواد خوب و استاندارد و با کیفیت از جمله آهن، استیل و آلومینیوم برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند.

 

تنوع در ابزار یراق آلات این شرکت باعث ایجاد بازار رقابتی شده است. این شرکت با استفاده از روش‌های مختلف مانند افزایش کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات، جهت افزایش میزان رضایت مشتریان استفاده می‌کند.

 

 شرکت تکنولگز  با تولید گسترده انواع ابزار یراق کابینت و پایه‌های فلزی و پلاستیکی در بازار رقابتی خود بسیار خوب عمل کرده و توجه مشتریان را به خود جلب کرده است.

 

 دوام و استحکام پایه‌های فلزی  شرکت تکنولگز نیز مورد توجه تولیدی‌های مبل پایه‌های فلزی،   تولیدی‌های صندلی کافی‌شاپ و تولیدی‌های میز پایه فلزی و رستورانی و اداری قرار گرفته است.

 

 برای تامین ابزار یراق مشتریان به دنبال شرکت‌هایی هستند که یک که برند معتبر باشند و در انتخاب نوع جنس و خرید و خدمات پس از فروش و قیمت منصفانه داشته باشند. در حقیقت جنس خوب و  قیمت منصفانه دقیقا همان چیزی است که مشتری را ترغیب به خرید و مراجعه دوباره می‌نماید.

 

 شرکت تولیدی صنعتی تکنو ( تکنولگز) در کرج با منصفانه‌ترین قیمت و بهترین کیفیت و دوام محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران از جمله اصفهان، شیراز، تهران، اراک، قم   و دیگر شهرها ارسال می‌نماید.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو