گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

امروزه با توجه به افزایش جمعیت، مبلمان به عنوان یکی از ضروری‌ترین وسایل لازم در منازل ادارات و هتل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پایه‌های مبل یکی از اصلی‌ترین ساختار مبل محسوب می‌شود. این پایه‌ها می‌تواند نقش مهمی در دکوراسیون‌ها داشته باشد و می‌توان آنها را بسیار زیبا جلوه دهد.

 

به تازگی پایه‌های فلزی، بسیار بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می‌گیرند. به این دلیل که این پایه‌ها بسیار مقاوم هستند. اما مبلمان پایه چوبی استحکام زیادی ندارد. در حال حاضر پایه‌های فلزی دارای طرح‌های زیبایی هستند که جانشین پایه‌های چوبی شده‌اند.

 

پایه‌های فلزی مبلی شرکت تکنو (تکنولگز) معمولا به رنگ نقره‌ای و آبکاری (کروم ) تولید می‌شوند و قابل استفاده در مبل‌های راحتی، کابینت‌ها و انواع کمدها می‌باشند.

این پایه‌های فلزی از ورق آهن ساخته می‌شوند، مگر در موارد خاص که از آلومینیوم به جای آن استفاده می‌شود. به همین خاطر بسیار مقاوم و با استحکام هستند و حتی با وجود استفاده طولانی مدت افراد سنگین وزن از این مبل‌ها، پایه‌های فلزی دچار مشکل نمی‌شوند.

 

پایه‌های مبلی فلزی قابلیت رگلاژ دارند.در صورت نیاز می‌توان پایه‌های‌ مبل فلزی را رگلاژ کرد. پایه‌های مبلی بسیار مقاوم، در قالب‌هایی به سبک کلاسیک و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 پایه‌های فلزی از مهمترین محصولات شرکت تولیدی تکنولگز می‌باشند.

 

پایه‌های فلزی مقاوم در برابر رطوبت و هرگونه خوردگی و سایش است. قطعه پلاستیکی کف این پایه‌ها باعث می‌شود که در موقع جا به جایی سرو صدای زیادی ایجاد نشود.

 

گروه صنعتی تکنو (تکنولگز) از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده می‌کند. یراق آلات تولیدی این شرکت از جمله پایه‌های فلزی و یراق آلات دیگر، از استحکام قابل توجهی برخوردار هستند. گروه تکنو قطعات مناسب نیاز بازار تولید می‌نماید.

 

در صورت درخواست پایه‌های فلزی مبلی و یراق آلات اداری با مشاوران شرکت تکنو در کرج تماس حاصل فرمایید و محصولات مورد نیاز خود را در هر جای ایران که هستید، سفارش دهید.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو