گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

در شهرهای بزرگ مردم به علت شاغل بودن مرد و زن فرصت زیادی برای آشپزی کردن ندارند. از این جهت در شهرهای بزرگ روی آوردن مردم به سمت رستوران‌ها و کافی شاپ‌های مدرن امروزی بیشتر از قبل است. به همین جهت تقاضای میزهای پایه فلزی با استقامت بالا در جامعه در حال افزایش است. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مدرن مردم دوست دارند در جاهایی رفت و آمد کنند که با وسایل مدرن تزئین شده باشد.

 

پایه اتصال به شیشه میز رستورانی یا کافی شاپ یکی از این وسایل مدرن است. استفاده از این  چهار پایه اتصال به شیشه در کرج، تهران، اصفحان، شیراز و کلیه شهرهای بزرگ به دلیل داشتن رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها و تالارهای متعدد، این میزها کاربرد زیادی دارند.

 

این پایه‌های اتصال به شیشه دارای انواع مختلفی مانند چهارپایه میزهای گرد یا مکعبی است. این پایه‌ها در کرج توسط شرکت تولیدی تکنو (تکنولگز) تولید و در همه جای ایران پخش می‌شود.

 

جنس این پایه‌های فلزی میز رستوران یا کافی شاپ از آهن و استیل می‌باشد و این میزهای  فلزی دارای سه رنگ کروم، نقره‌ای و مشکی می‌باشند. آهن و اصیل استفاده شده در این پایه‌های فلزی از جنس بسیار مرغوب و ضد زنگ و ضد هرگونه خوردگی می‌باشد.

 

این پایه های فلزی  در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها دارای ظاهری بسیار جذاب و شیک هستند. شرکت تکنولگز پایه‌های فلزی میز کافی‌شاپ و رستوران را طوری طراحی کرده که با مدل‌های اروپایی برابری می‌کنند و چهار پایه اتصال به شیشه میز رستورانی  با هر دکوراسیونی اعم از کلاسیک و  مدرن قابل تطبیق است.

 

چهارپایه اتصال به شیشه میز رستورانی و کافی‌شاپی شرکت تکنولگز دارای استحکام و استقامت زیادی است و به راحتی قابل جدا شدن از شیشه نمی‌باشد. این میزها طوری طراحی شده‌اند که در صورت سنگین شدن میز استحکام لازم را دارند.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو