گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

صندلی‌ها جزو  وسایل کارآمد در منازل و ادارات هستند و کاربردهای فراوانی دارند. در منازل برای استفاده‌های شخصی مانند پشت میز تحریر، استفاده در کنار اپن در آشپزخانه و برای ادارات مانند صندلی مدیریت و کارمندی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از آنجا که کارمندان احتیاج به نشستن‌های طولانی مدت در پشت کامپیوتر دارند، این صندلی‌ها باید طوری انتخاب شوند که به کمر و ستون فقرات آسیب نرسانند، زیرا  اگر کسی به خاطر بلندی یا کوتاهی قد مسلط به کامپیوتر نباشد، دچار کمردردهای شدید و دیسک کمر می‌شود.

مطالعه بیشتر:

میز اداری پایه فلزی چه خصوصیتی دارد؟

 

در انتخاب یک صندلی استاندارد باید نشانه‌هایی را در نظر بگیریم که بهترین قابلیت استفاده  را داشته باشند. مثلاً پایه‌های صندلی‌ها باید از جنس مقاوم باشند تا در صورت استفاده افراد سنگین وزن به آنها فشار زیاد وارد نشود و دچار فرسودگی سریع نیز نشوند. پایه‌های فلزی قابل تنظیم می‌تواند نقش موثری در جلوگیری از کمردردهای مزمن داشته باشد. 

شرکت تکنو (تکنولگز) در کرج بزرگترین تولید کننده انواع پایه‌های قابل تنظیم صندلی در ایران است. این شرکت با استفاده از مواد مرغوب استیل و انواع فلزات بادوام، تولید کننده بهترین پایه‌های فلزی است.

این پایه‌های صندلی استاندارد قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند و استاندارد بودن آنها به این خاطر است که در صورت کوتاه قد یا بلند بودن، افراد می‌توانند آن را به اندازه دلخواه تنظیم کنند.

 

همچنین جنس این پایه‌ها بسیار مقاوم در برابر  هرگونه رطوبت و خوردگی هستند. حتی بعد از سالها استفاده  نمی‌توان هیچگونه خوردگی و زنگ زدگی در این پایه‌های فلزی تکنولگز مشاهده نمود.

پایه‌های فلزی مقاوم و استاندارد با توجه به سبک‌های به ‌روز اروپایی ساخته می‌شوند. تولیدکننده این پایه‌ها از افراد کارآمدی هستند که تجربه کاری بالایی دارند و این پایه‌ها را طوری می‌سازند که با انواع دکوراسیون منازل و ادارات همخوانی داشته باشند و تنوع این پایه‌ها در سبک‌های مختلف باعث برند شدن شرکت تولیدی صنعتی تکنو (تکنولگز) در بازارهای ایران و بین المللی شده است.

 

برای دیدن محصولات ما کاتالوگ تکنولگز را دانلود کنید.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو