گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

اجاق گاز یکی از وسایل مهم آشپزخانه است. در حقیقت یکی از وسایل مهمی است  که در آشپزخانه‌های خانگی و صنعتی بسیار کاربردی است. با پیشرفتهای زیادی که در تکنولوژی صورت گرفته است و همینطور استفاده عموم از سوخت گاز طبیعی منجر به ورود اجاق گازهای زیادی در بازار شده است.

برای انتخاب یک اجاق گاز باید به نکات زیادی توجه کرد. اجاق گازهایی که بازار موجود دارای انواع مختلفی هستند. از جمله آنها اجاق گازهای پایه فلزی است که این پایه‌ها قابل تنظیم هستند.

پایه‌های فلزی اجاق گاز بسیار کاربردی است زیرا آنها  وزن زیادی را تحمل می‌کنند و به همین جهت باید دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی باشند. آلیاژ به کار رفته در پایه فلزی اجاق گاز باید از جنس مرغوب باشد که  با هر گونه جابجایی دچار خم شدگی و خرابی نشوند.

 

همچنین با فاصله داشتن پایه‌های فلزی از سطح زمین می‌توان به راحتی زیر اجاق گاز را  از هر گونه آلودگی تمیز نمود.

از آنجا که آشپزخانه محیط مرطوبی است، اجاق گاز در معرض رطوبت بسیار قرار دارد. برای همین منظور پایه‌ها و یراق آلات گاز باید از مواد ضد زنگ و ضد خوردگی و مقاوم به رطوبت تولید شوند.

شما می‌توانید از پایه‌های گاز  فلزی تکنولگز استفاده نمایید.

 

برای انتخاب یک اجاق گاز خوب علاوه بر مقاوم بودن پایه‌ها و یراق آلات آن ،باید به زیبایی ظاهری آن هم توجه داشت. زیرا باید با وسایل دیگر منزل هماهنگی داشته باشد.

 

شرکت تکنو (تکنو لگز ) شرکت تولیدی صنعتی در کرج است که با تولید انواع پایه‌های فلزی مانند پایه فلزی اجاق گاز، پایه فلزی یخچال، پایه فلزی کابینت و یراق آلات و غیره توانسته در بازار سهم بزرگی در تولید این محصولات داشته باشد.

تکنولگز با استفاده از فلزات مقاوم و ضدزنگ بهترین پایه‌ها و یراق آلات را با بهترین کیفیت تولید می‌کند. تکنولگز آماده دریافت سفارشات از اصفهان، شیراز، مشهد، تهران ،کرج و تمامی نقاط کشور می‌باشد

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو