گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

کابینت در زندگی شهری امروز اهمیت بسیاری دارد. جنس کابینت و یراق‌آلات آن بسیار مهم است که با کیفیت باشد. کابینت عموما از یک لایه رنگ و همینطور کتینگ تشکیل شده و پایه فلزی آن نیز باید از جنس استیل و یا فلز دیگری باشد. در برخی از کابینت‌ها از پوشش پلاستیک به جای رنگ نیز استفاده می‌کنند. فلزات به کار رفته در کابینت باید در برابر رطوبت از مقاوت خوبی برخوردار بوده  و در ضمن زیبا نیز باشند. کابینت می‌تواند نقش مهمی در دکوراسیون داخلی آپارتمان و یا منزل ویلایی ایفا کند.

جنس کابینت می‌تواند از فلز و چوب باشد. اما پایه آن باید حتما از جنس فلز و یا پلاستیک باشد تا بتواند در مقبل تغییرات مقاومت از خود نشان دهد و مرور زمان و همینطور رطوبت آن را از بین نبرد. این یراق آلات در ضمن باید در مقابل بخار و چربی‌های حاصل از پخت و پز در آشپزخانه نیز مقاوم باشند. پایه‌های فلزی به کاررفته در کابینت باید خاصیت تنظیم شدن نیز داشته باشند تا با دیگر کابینتها تطبیق پیدا کنند.

شرکت تکنو می‌تواند بر اساس شرایط اقلیمی شما ائم از گرمسیری، رطوبتی و همینطور سردسیری محصولات تولیدی خود (پایه فلزی و یراق آلات) را سفارشی سازد تا دقیقا بر اساس نیاز بازار آن منطقه و یا شهر باشد. همچنین این شرکت می‌تواند بر اساس سلایق شما محصولات خود را بهینه و سفارشی کند.

گروه تولیدی و صنعتی تکنو توانسته با تجربه 25 ساله خود در حوزه تولید یراق‌آلات و همینطور پایه فلزی و پلاستیکی به نیاز مشتری توجه کرده و آنچه را تولید کند که استحکام و زیبایی مناسبی داشته باشد. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار به دست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو