گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

رستورانها عموما از میزهای مختلفی به منظور میزبانی مهمانها استفاده می‌نمایند. این میزها باید دارای انسجام و استحکام مناسبی باشد و در مدت زمان طولانی لق نشوند. در ضمن پایه میزها باید از زیبایی مناسبی نیز برخوردار باشد و همگام با دکوراسیون و محیط داخلی رستوران باشد. پایه میزهای رستورانی باید از جنسی باشند که دچار خوردگی و فرسودگی نشوند. به منظور آنکه پایه میز رستورانی دچار خوردگی نشوند باید از مواد ضد سایش ساخته شوند. این مواد می‌تواند شامل مواد پلاستیکی با کیفیت بالا یا فلزات باشد. پایه میز رستورانی فلزی نیز بسیار پرکاربرد است.

پایه میز رستوران
پایه میز رستوران

پایه میز رستورانی عموما از استیل ساخته می‌شود و در انتهای آن پلاستیک به کار برده می‌شود تا از سروصدای زیاد جلوگیری کند. این پلاستیکها بسیار مهم هستند چرا که محیط رستوران باید محیطی آرام باشد. این پلاستیکها باید به گونه‌ای باشند که در اثر کشیدن مداوم میزها دوام بیاورند و از بین نروند یا قدشان کوتاه‌تر نشود.

استیل به کار رفته در پایه میزها حتما باید ضدزنگ باشد. چرا که محیط رستورانها به علت پخت و پز دارای رطوبت بیشتری نسبت به محیط‌های دیگر است. عموما این پایه ها نیاز به قابلیت تنظیم ندارند اما در صورت درخواست می‌توان آنها را بنا به درخواست مخاطبین تغییر داد.

گروه تولیدی و صنعتی تکنو (تکنولگز) که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید. گروه تولیدی و صنعتی تکنو این آمادگی را دارد تا بنابر درخواست مشتریان گرامی همگی محصولات خود را سفارشی کند.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو