گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

امروزه مردم در هر سطحی از وضعیت اقتصادی و با هر درآمدی که باشند، سعی می‌کند در منازل خود از مبلمان استفاده کنند.  به این صورت که قشر ضعیف با خریدن مبلمان ارزان‌تر و قشر مرفه با قیمت بالاتر، از مبلمان در خانه خود استفاده می‌کنند.

با کوچک و محدود شدن فضای خانه‌های جدید، در خرید وسایل منزل تغییراتی ایجاد شده است تا همه بتوانند از حداکثر فضای داخلی منازلشان استفاده بهینه داشته باشند. مبلمان جدید پایه فلزی  علاوه بر ظرافت فضای کمتری از خانه شما اشغال می‌کند.

طراحان  و سازندگان مبل در کارگاه‌های مبل‌سازی، باید به نکاتی مانند ظرافت، طول عمر یراق‌ها و استحکام مبلمان دقت داشته باشند. آنها می‌توانند پایه‌های فلزی مبلمان شرکت تکنو را انتخاب کنند.

پایه‌های مبل یکی از اجزا تشکیل دهنده و پایدار و نگه‌دارنده انواع مبل است که در زمان خرید به چشم خریداران نمی‌آید، در صورتی یکی از مهم‌ترین اجزای اصلی مبل می‌باشد، زیرا پایه‌ها باید تحمل وزن کل مبل را داشته باشند. 

اگر پایه‌ها دارای کیفیت و استحکام نباشند و یا از پایه مناسبی برای مبل استفاده نشده باشد، بلافاصله پس از مدتی مبل شما دچار مشکل خواهد شد.

 

شرکت تکنو در کرج سازنده انواع پایه‌هایی فلز مبلمان خانگی و اداری است که مشاوران و طراحان این پایه‌های فلزی می‌توانند، طراحان و سازنده‌گان مبل را جهت استفاده درست از پایه‌های فلزی راهنمایی کنند.

 

مبلمان پایه فلزی یکی از مقوله‌هایی است که به خاطر کیفیت، زیبایی و ظرافت، دارای طرفداران زیادی است. این پایه‌های فلزی به خاطر دوام بسیار بالا در کنار سطح آیینه‌ای و جلای چشم نوازی که دارد، می‌تواند موجب زیبایی هر خانه‌ای باشد.

به دلیل  بالا رفتن  قیمت مبل‌ در این روزها، خریداران مبل و به دنبال مبل‌هایی هستند که دوام بیشتری دارند. به همین منظور طراحان تولید کنندگان  برای ایجاد تنوع به سمت مبل‌های جدید پایه‌های فولادی، فلزی و استیل آن می‌روند.

یکی از مزیت‌های مبلمان پایه‌های فلزی این است که به خاطر مقاومت بالایی که دارد، سازندگان می‌تواند تا سر حد امکان برای طراحی پایه‌ها ظرافت به خرج بدهند و آنها می‌توانند از یک طرح که معروف به سوزنی است، در پایه مبلمان‌ها اجرا کند تا ترکیبی از ظرافت و استحکام را در کنار هم به مشتری تحویل دهند.

شرکت تکنو متخصص در تولید انواع پایه‌های فلزی مبلمان خانگی و اداری است. این شرکت با استفاده از مواد فلزی با کیفیت عالی، بهترین پایه‌های فلزی مبلمان خانگی را به سازندگان و طراحان مبل تحویل می‌دهد.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو