گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد.

ابزار به وسایلی که برای انجام کاری از آن استفاده می‌کنیم، گفته می‌شود. این وسایل انجام کار را برای ما آسان می‌نماید.

 

به مجموعه‌ای از وسایل فلزی که با ذوب کردن فلز و شکل دادن با قالب ساخته می‌شود، یراق گفته می‌شود. یراق در دستگیره درب، میز، صندلی، شیر آب، شیر گاز و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

گروه تولیدی صنعتی تکنو سازنده انواع یراق آلات در کشور می‌باشد.

 

ابزار و یراق چه کاربردی دارند؟

 

ابزار و یراق به آسان‌تر شدن کاربردی وسایل و ابزار‌ها کمک می‌کند. مثلاً یک پنجره دو جداره را در نظر بگیرید، استفاده از لولا‌ها می‌تواند در کاربردی شدن پنجره، نحوه باز و بسته شدن و روان بودن آن تاثیر گذارد. همچنین یراق آلات پنجره در بهبود عملکرد صحیح عایق‌بندی تأثیرگذار هستند.

در این مقاله به معرفی انواع ابزار آلات پرداخته می‌شود.

 

ابزار آلات بادی (پنوماتیک) به ابزارهای گفته می‌شود که با استفاده از هوا یا باد فشرده توسط کمپرسور هوا تولید می‌شوند. ابزارهای بادی شامل زاویه سنج بادی، اره لرزان بادی، پیستوله رنگ پاش بادی، آچار ضربه‌ای، اره بادی، چکش بادی، دریل بادی، فرز بادی، تفنگ بادی، چکش تخریب بادی، دمنده و مکنده بادی و جک بادی می‌شود.

 

ابزارآلات دستی ابزاری ساده و کاربردی هستند که شامل پیچ گوشتی، آچار، اره، انبردست، چکش، سوهان و قیچی می‌باشند.

 

این ابزار در زندگی ما نقش زیادی دارند و بیشتر افراد معمولاً در منزل‌هایشان از این ابزار استفاده‌های کاربردی می‌کنند.

 

ابزار آلات رنگ آمیزی از این ابزارها برای رنگ آمیزی و نقاشی استفاده می‌شود.

این ابزار شامل رنگ پاش برقی، غلطک برقی که غلطک‌ها شامل ساده و طرحدار می‌شود.

 

ابزارآلات هیدرولیک دارای شاخه‌های مختلفی هستند که ابزارآلات پالایشگاهی نیز از این نوع  می‌باشد. این ابزارها شامل چکش هیدرولیک، وایبر و ریپر هیدرولیکی و دریل واگن هیدرولیکی می‌شود. دریل واگن هیدرولیکی یکی از مهمترین ابزارآلات هیدرولیک می‌باشد.

 

ابزارآلات برقی این ابزار آلات که با برق کار می‌کنند کار شما را بسیار راحت می‌کند. بعضی از آلات برقی عبارتند از: ابزار برش اره برقی، پولیش زن برقی، پیچ گوشتی برقی، تیز کن، تیغه برش، چمن زن برقی، چکش برقی، دریل دمنده، رنده و فرز برقی و قلاویز می‌شود که در استفاده از آن‌ها باید احتیاط لازم صورت گیرد.

 

ابزارآلات دیزلی شامل موتور ژنراتور، دیزل ژنراتور و الکتروپمپ می‌باشد. این ابزار آلات شامل مواردی می‌شوند که دیزلی هستند.

 

گروه تولیدی صنعتی تکنو در کرج تولیدکننده انواع ابزار و یراق آلات، پایه‌های فلزی و پلاستیکی، پایه میز رستوران، پایه میز اداری، یراق آلات اداری، پایه کابینت و غیره می‌باشد. این شرکت با توجه به تنوع صدها نوع محصول، در بازار جایگاه مناسبی را در اختیار گرفته است.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو