Slide background
Slide background
گروه تولیدی و صنعتی تکنو، بیش از دو دهه سابقه درخشان تولید، استفاده از نیروی کاردان و مجرب، برخورداری از ماشین آلات و تجهیزات و تکنولوژی جدید از جمله عواملی است که تفاوت ما را با سایرین ایجاد می نماید

 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

اولین طراح و تولید کننده پایه های قابل تنظیم

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید. رویکرد ما به کار و تولید، استفاده بهینه از سرمایه های داخلی، بهره گیری از فرصت های علمی و تخصصی نیروهای خلاق، مشارکت جمعی شرکا تجاری در تولید و عرضه محصولاتی است که نهایتا زندگی شهروندان ایرانی را بهتر نماید.  تکیه بر اصول مشتری مداری در تولید، اهتمام به رسالت ها و مشارکت های اجتماعی، بیش از دو دهه سابقه درخشان تولید، استفاده از نیروی کاردان و مجرب، برخورداری از ماشین آلات و تجهیزات و تکنولوژی جدید از جمله عواملی است که تفاوت ما را با سایرین ایجاد می نماید و ضامن پیشگامی ما در عرصه تولید داخلی می باشد. ما بر آنیم که با مشارکت همگانی و خرد جمعی شرکاء، کارکنان، تامین کنندگان و عرضه کنندگان زمینه هر چه بیشتر شکوفایی و آبادانی ایران عزیز را فراهم سازیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 منتخبی از مشتریان تکنو

                    


تخت‌های پایه فلزی که در بیمارستان‌ها برای بیماران اختصاص داده می‌شود، باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند که باعث رفاه حال بیماران شوند. این تختهای پایه‌های فلزی بیمارستانی باید طوری تنظیم شود که بدون هیچگونه لق زدگی و تکان خوردن، بیمار روی آن استراحت کند. یک تخت پایه فلز بیمارستانی در بخش استراحت بیمار، اتاق ریکاوری، اتاق عمل و اورژانش مورد استفاده قرار گیرد. همچنین تخت‌های بیمارستانی پایه فلزی را می‌توان برای استفاده از مراکز بهداشتی درمانی مانند خانه سالمندان، کلینیک‌های سرپایی و کلینیک‌های جراحی تخصصی و مراقبت‌های خانگی به کار نیز می‌برند.


پایه این تخت باید قابلیت تنظیم ارتفاع، برای سر و پا را نیز دارا باشد. همچنین ریل‌های جانبی قابل تنظیم و سایر قطعات فلزی که نیازمند تنظیمات هستد را دارا باشد. ویژگی‌های مهمی که برای تخت‌های پایه فلزی بیمارستانی مورد نظر قرار می‌گیرد، شامل مقاومت و انسجام و استحکام مناسب است. این تخت‌ها باید از ظاهر مناسبی نیز برخوردار باشند. یکی از کاربرد‌های اصلی و مهم این تختها این است که باید تحمل وزن بیماران خصوصا بیماران سنگین وزن را نیز داشته باشند.
پایه این تخت‌ها باید از جنس فلز و استیل مقاوم باشد و همچنین ضد سایش و زد زنگ باشند که در اثر رطوبت و خیس شدن دچار زنگ زدگی و فرسودگی نشوند.

این همچنین پایه تخت فلزی باید دارای خاصیتی باشند که در اثر کشیدن مداوم از بین نروند و دچار خوردگی و کوتاهی در قسمت پایه‌ها نشود. از خصوصیات دیگر این تخت‌های پایه فلزی این است که باید طوری ساخته شوند که در اثر تکان خوردن بیمار سر و صدا ایجاد نکند، زیرا بیمارستان باید محیط آرام و بدون سر و صدا باشد. شرکت تولیدی صنعتی تکنو تکنولگز سازنده انواع پایه‌های مبل، پایه تخت بیمارستانی، یراق آلات، پایه‌های پلاستیکی و فلزی میز، پایه کابینت، پایه تخت‌های تاشو و غیره است. در صورت درخواست هر کدام از محصولات تکنولگز می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

گروه تولیدی و صنعتی تکنو که در زمره بزرگترین تولید کنندگان انواع پایه های فلزی، پلاستیکی و قابل تنظیم در کشور می باشد در سال 1373 خورشیدی فعالیت خود را با ساخت اولین پایه قابل تنظیم در ایران آغاز نمود. محصولات تولیدی این مجموعه در زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در بازار بدست آورد و با استقبال روز افزون کارخانجات تولید میزهای اداری و خانگی و کابینت سازی مواجه و تولیدات آن از لحاظ تنوع به صدها نوع مشتمل گردید.

 

  استان البرز | ماهدشت | خیابان سرداران | شهرک صنعتی ماهدشت | انتهای خیابان دهم جنوبی

 37307751-2 - 026   روابط عمومی

 37307753 - 026      فکس

 1900 492 - 0912     تماس با مدیریت

2425306 - 0919       مدیریت فروش و بازاریابی

2425304 - 0919       تلگرام

companytekno        اینستاگرام

 info@teknolegs.ir    پست الکترونیک

 

 

 

 تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تکنو می‌باشد. Copyright © 2019 teknolegs.ir

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو